Strona wykonana przez MyWare @ MyWare.com.pl January 01, 2014
Pielęgnacja dłoni

Proponujemy Państwu:


01.
Manicure

Tradycyjny zabieg polega na skróceniu i opiłowaniu płytki, następnie usunięciu cążkami narośniętych na płytkę skórek. Paznokcie malujemy lakierami firmy INGLOT. Posiadamy ponad 150 różnych odcieni co pozwoli nawet najbardziej wymagającej klientce na znalezienie czegoś w sam raz dla siebie. Dzięki stosowaniu bazy wypełniającej nierówności paznokcia kolor utrzymuje się znacznie dłużej niż przy pomalowaniu samym lakierem. Nie zapominamy również o skórze dłoni i nakładamy krem pielęgnacyjny firmy Gewohl.

 Kliknij aby zobaczyć cennik.02.
Manicure hybrydowy

Każdej z nas zdarzyło się chodzić z odpryskanym lakierem... A to ze względu na nietrwałość lakieru, a to brak czasu na wizytę u manikiurzystki, czy chociażby brak czasu na "manicure domowy". Zwykłe lakiery odpryskują po kilku dniach (a nawet godzinach!), a kiedy są trwałe, to z codziennymi obowiązkami często niestety nie mają szans.
Manicure hybrydowy nakładany jest cienką warstwą jak lakier. Następnie utwardzany jest w świetle UV. Lakier lśni bardziej w porównaniu do zwykłego manicure. Co najważniejsze, manicure hybrydowy utrzymuje się zwykle przez 2-3 tygodnie (nawet przy wykonywaniu codziennych prac domowych).

03.
Stylizacja paznokci

Zdrowe i zadbane paznokcie są najpiękniejszą ozdobą kobiecych dłoni. Dla Pań, których natura nie obdarzyła mocnymi paznokciami lub styl życia nie pozwala utrzymać ich w dobrej kondycji, proponujemy przedłużanie paznokci metodą żelową „NA SZABLONIE". Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych materiałów uzyskujemy kształtne i wytrzymałe paznokcie a położony na nie lakier staje się wyjątkowo trwały.

UWAGA!!! Jeżeli klientka nie uzupełnia paznokci raz w miesiącu lub decyduje się na ich ściągnięcie, kolejna wizyta liczona jest jak nowe przedłużenie !!

Nasze terapie:

Pielegnacja twarzy

Zabiegi obejmują twarz, szyję, dekolt i wykonujemy je na kosmetykach firmy THALGO. Zabiegi łączymy z peelingiem kawitacyjnym lub mikrodermabrazją, masażem i okularami masującymi.

czytaj dalej

Pielęgnacja stóp

Ochrona i specjalistyczna pielęgnacja stóp jest bardzo ważna dla zdrowia i utrzymania nóg w odpowiedniej kondycji. Dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z profesjonalnej pielęgnacji stóp.

czytaj dalej

Pielęgnacja dłoni

Zadbane dłonie i paznokcie to dziś wizytówka zarówno kobiet jak i mężczyzn. Gdy skóra dłoni łatwo ulega wysuszeniu i podrażnieniom a paznokcie są delikatne i łamliwe warto poddać je pielęgnacji.

czytaj dalej
Zadzwoń i umów się na wizytę: +48 512 434 917