Strona wykonana przez MyWare @ MyWare.com.pl January 01, 2014
Pielęgnacja stóp

Proponujemy Państwu:


01.
Pedicure express

Zabieg pedicure rozpoczyna się od kąpieli stóp. W celu zapewnienia Państwu najwyższego poziomu higieny na miskę nakładana jest jednorazowa folia wraz ze specjalistyczną solą GEHWOL. Na początek odsuwamy skórki frezarką, poczym wycinamy cążkami. Następnie skracamy i nadajemy kształt paznokciom, dodatkowo polerując płytkę jeśli posiada nierówności. Na zakończenie malujemy płytkę paznokciową, nakładamy indywidualnie dobrany krem GEHWOL i zakładamy „onucki”.

Aby utrzymać efekt gładkiej skóry należy stosować odpowiednie preparaty przeznaczone do pielęgnacji domowej. Zapytaj naszego eksperta, czego potrzebują Twoje stopy!

Kliknij aby zobaczyć cennik.

02.
Pedicure specjalistyczny

Pedicure specjalistyczny jest połączeniem pedicure pielęgnacyjnego z odpowiednio dobraną metodą usunięcia poszczególnych zmian patologicznych skóry (często bolesnych, uniemożliwiających prawidłowe funkcjonowanie kończyny) powstałych w wyniku deformacji kostnych, chorób dermatologicznych czy defektów wynikających z działania czynników zewnętrznych np. źle dopasowanego obuwia.

Pedicure specjalistyczny polecamy w przypadku występowania:

- bolesnych odcisków, modzeli czy nagniotków
- pękających pięt
- wrastających paznokci
- uszkodzonych paznokci

Nasze terapie:

Pielegnacja twarzy

Zabiegi obejmują twarz, szyję, dekolt i wykonujemy je na kosmetykach firmy THALGO. Zabiegi łączymy z peelingiem kawitacyjnym lub mikrodermabrazją, masażem i okularami masującymi.

czytaj dalej

Pielęgnacja stóp

Ochrona i specjalistyczna pielęgnacja stóp jest bardzo ważna dla zdrowia i utrzymania nóg w odpowiedniej kondycji. Dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z profesjonalnej pielęgnacji stóp. 

czytaj dalej

Pielęgnacja dłoni

Zadbane dłonie i paznokcie to dziś wizytówka zarówno kobiet jak i mężczyzn. Gdy skóra dłoni łatwo ulega wysuszeniu i podrażnieniom a paznokcie są delikatne i łamliwe warto poddać je pielęgnacji.

czytaj dalej
Zadzwoń i umów się na wizytę: +48 512 434 917