Strona wykonana przez MyWare @ MyWare.com.pl January 01, 2014
Oferujemy Państwu zabiegi:

Pielęgnacja dłoni

Zadbane dłonie i paznokcie to dziś wizytówka zarówno kobiet jak i mężczyzn. Gdy skóra dłoni łatwo ulega wysuszeniu i podrażnieniom a paznokcie są delikatne i łamliwe warto poddać je pielęgnacji.

czytaj dalej

Pielęgnacja stóp

Ochrona i specjalistyczna pielęgnacja stóp jest bardzo ważna dla zdrowia i utrzymania nóg w odpowiedniej kondycji. Dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z profesjonalnej pielęgnacji stóp.

czytaj dalej

Pielęgnacja twarzy

Zabiegi obejmują twarz, szyję, dekolt i wykonujemy je na kosmetykach firmy THALGO. Zabiegi łączymy z peelingiem kawitacyjnym lub mikrodermabrazją, masażem i okularami masującymi.

czytaj dalej
01.

Masaż

twarzy
Masaż klasyczny to najpopularniejszy masaż, który w zależności od formy (manualny lub pędzelkowy) i intensywności może być relaksacyjny, pobudzający, liftingujący. Wykonuje się go by wygładzić, ujędrnić, uelastycznić tkankę podskórną.

Kliknij aby zobaczyć cennik.

05.

Przekłuwanie

 uszu
Mimo że jeszcze niedawno uszy przekłuwały dzieciom mamy bądź babcie, odradzamy takie „amatorskie” praktyki. Nie mając wprawy trudno jest przekłuć uszy idealnie symetrycznie i pod odpowiednim kątem. Trudno jest też zachować sterylność skorzystajmy więc z pomocy fachowców

Kliknij aby zobaczyć cennik.

02.

Makijaż

 okolicznościowy
Umiejętnie dobrany makijaż ukrywa wszystkie niedoskonałości i eksponuje nasze walory. Jest to sztuka która pozwala odkryć inną siebie. Makijaże wykonujemy na profesjonalnych kosmetykach firmy Lancome, Isa Dora, Art. Deco.

Kliknij aby zobaczyć cennik.
06.

Henna

 brwi i rzęs
Brwi i rzęsy to bardzo ważny element naszego wizerunku. Dobrze dobrany kształt i kolor henny brwi poprawi w znacznym stopniu wygląd twarzy. Rzęsy nie wymagają tak częstego farbowania jak brwi, wystarczy jeśli poddasz się temu zabiegowi raz w miesiącu.
 

Kliknij aby zobaczyć cennik.

03.

Makijaż

 permanentny
Brwi wykonywane metodą włoskową to najnowsza technika makijażu permanentnego opracowana dla osób pozbawionych brwi, bądź pragnących uzyskać naturalny efekt zagęszczenia włosków. Podkreślenie linii brwi następuje poprzez wrysowanie włosków.

Kliknij aby zobaczyć cennik.

04.

Depilacja

 woskiem
Nadmierne owłosienie usuwamy za pomocą wosku na ciepło. Depilować można wszystkie części ciała. Do depilacji stosujemy wosk azulenowy przeznaczony do skór wrażliwych. Przede wszystkim do delikatnej okolicy bikini oraz twarzy.

Kliknij aby zobaczyć cennik.

Zadzwoń i umów się na wizytę: +48 512 434 917